Modul Napojení na eShop

Základní charakteristika modulu

Modul podporuje správu a komunikaci s externím elektronickým obchodem (eShop), který je umístěn na serveru zákazníka a je volně, nebo pomocí přístupového loginu, přístupný přes internet. Dodávka tohoto eShopu může být uskutečněna od našeho smluvního partnera, firmy Adaptic, s.r.o., nebo je možno využít například stávající produkt. Pokud je dodáván eShop v rámci kompletní dodávky je možno využít cenově zvýhodněný balíček IS Periskop viz Ceník.

Celý systém je koncipován tak, aby ovládání a data byly distribuovány z jednoho cenModul eShoptra - IS Periskop. Do eShopu se již pouze přenášejí informace o naskladněném zboží, jeho vlastnostech, dodacích lhůtach, cenách apod. Zpět z eShopu se přenášejí informace o objednávkách. Následný prodej, fakturace apod. se provádí opět až z IS Periskop, pomocí jeho standardních modulů.

Aplikace eShop slouží pouze pro komunikaci se zákazníkem. Vlastní datové základny, tedy data informačního systému a data eShopu, jsou fyzicky odděleny. Bezpečnost je tedy plně zachována a při tom se vše distribuje z jednoho místa. Modul samozřejmě podporuje více měn, jazykové mutace, obrázky, napojení na více eShopů současně apod. Frekvenci přenosů si může volit zákazník dle potřeby. Design vlastního eShopu a další úpravy jsou samozřejmě možné.

Související odkazy


Aktuality

29.01.2024

Změny parametrů pro modul Mzdy platné od 1.1.2024

více
28.02.2023

V modulu Mzdy jsou připraveny změny platné od února 2023

více
25.01.2023

V modulu Mzdy jsou připraveny změny pro rok 2023

více