Firemní filosofie

Společnost ACCORD se zaměřuje zejména na informační systémy středních a větších firem (bez ohledu na jejich právní subjektivitu) zabývajících se obchodní nebo výrobní činností a požadujících komplexní integrovaný systém se zabudováním individuálních požadavků a osobním přístupem k uživateli. To neznamená, že by informační systém nemohl být nasazen v jiných oblastech.

Účetní modul systému Periskop® je konstruován tak, aby byl nezávislý na zaměření uživatele. Na druhou stranu obsahuje řadu modulů, které se specializují na problematiku výroby, zemědělství nebo obchodu, zejména zahraničního. Systém lze samozřejmě provozovat i bez speciálních úprav, ihned po instalaci. Nelze ani přesně omezit rozsah činnosti, pro kterou je určen. Množství informací, které lze zpracovat a rychlost jejich zpracování je závislá na použitém hardware a na velikosti a předmětu činnosti firmy.

V praxi jsou běžně systémy používány ve firmách, které ročně vydávají a přijímají více než 50.000 faktur, ve kterých celkový počet účetních zápisů za rok přesahuje 1.000.000 zápisů a počtem přístupů se počítají na desítky.


Aktuality

28.02.2023

V modulu Mzdy jsou připraveny změny platné od února 2023

více
25.01.2023

V modulu Mzdy jsou připraveny změny pro rok 2023

více
01.10.2022

Změny parametrů v modulu Mzdy od 1.10.2022

více